Kontakt

Nejlepší časopis je váš vlastní!

V roce 2001 jsme vydali první firemní magazín. A strašně nás to bavilo. Dodnes si užíváme, když se čtenáři nemohou odtrhnout od stránek a displejů. Chcete-li mít svůj vlastní obsah, u nás jste na správné adrese. A je nám jedno, jestli si ho vaši čtenáři budou užívat na papíře, v tabletu, na monitoru nebo na displeji mobilního telefonu.

Kdo jsme

Jsme nejzkušenější vydavatelská agentura, specializovaná na firemní obsah všeho druhu. Ať už se rozhodnete pro tištěný magazín, noviny, katalog, výroční zprávu, elektronický magazín, newsletter nebo budete potřebovat obsah na sociálních sítě, vaši čtenáři se nebudou nudit.

Sehraný tým

V Praze-Troji pracuje čtyřicet profesionálů, odborníků na marketing, žurnalistiku, nová média, grafický design a dtp, fotografie či ilustrace, předtiskovou přípravu, produkci, distribuci a prodej inzerce. Zkrátka všechny profese spojené s vydáváním firemního obsahu pod jednou střechou. Máme sehraný tým a perfektně zažitý proces výroby, ve kterém má každý jednotlivý člen své místo.

Média z Boomerangu jsou všude kolem vás

Možná jste se s našimi časopisy už setkali: v poštovní schránce, v obchodě, na stole v recepci nebo na internetu. Věříme, že jste je nepřehlédli. Jsme připraveni podělit se s vámi o know-how, které jsme od roku 2001 načerpali. Ostatně 70 firemních titulů, 1600 jednotlivých čísel v nákladu přes 17 milionů výtisků o našich zkušenostech vypovídá nejlépe.

Kopeme za klienta a vyhráváme mu ceny

Firemní magazíny jsou náš denní chleba. Čtenáři nás čtou a odborníci chválí. A našim klientům udělují jedno ocenění za druhým. Naše magazíny získaly 15 % všech medailových pozic soutěže Zlatý středník (61 cen), nejvyšší evropské ocenění CMA a pravidelně vítězíme v soutěži CZECH TOP 100. Prolistujte si nejoceňovanější české firemní časopisy.

Dejte nám o sobě vědět

Najdete nás v Praze-Troji. Chcete začít vydávat vlastní médium? Oslovte nás! Máte svůj vlastní firemní magazín a zdá se vám, že přešlapujete na místě? Pojďme společně udělat další krok! Chcete se jen poradit? Nevadí, od toho jsme tady! Že do firemního obsahu zatím neinvestujete? Třeba už se chystá – zavolejte nám!

Kontakt

Martin Vymětal
New business&Marketing director
T.: 602 207 789
martin.vymetal@boomerang.co.com